Co by se muselo během následujících 12 měsíců stát, abyste se otočili a řekli si, že to byl ten nejúspěšnější a nejvíc naplňující rok Vašeho života?Individuální koučink
pro váš spokojený život

Co kdybyste si řekli, že tento rok bude tím nejlepším, jaký jste kdy zažili? Jaké by to bylo žít naplno? Tak, jak jste o tom snili? Představte si, že před sebou máte ten nejlepší rok života. Bez ohledu na to, co teď řešíte, váš nejlepší rok může začít dnes.
1. DEJTE SI ZÁVAZEK KE ZMĚNĚ
Slibte si, že tenhle rok bude ten nejlepší za poslední roky. A že na sebe budete hrdí. Že zažijete všechno, co jste odkládali. Že budete žít naplno.
2. ZJISTĚTE, CO CHCETE ZAŽÍT
Odpovězte si upřímně na první otázku v nadpisu. Odpověď napište na papír. Noste ho stále u sebe a denně si ho čtěte.
3. NAPIŠTE SI, CO JE TŘEBA UDĚLAT
V jaké oblasti chcete změnu? Jak to tam vypadá teď? Jaké návyky teď máte? Jaké nové návyky potřebujete zavést?
4. NAJDĚTE SI VZOR, MENTORA
Nebo skupinu podobně naladěných lidí. Někoho, kdo vás inspiruje, s kým můžete sdílet nebo s k němu vracet pro motivaci.

Štěstí, zdraví, radost, celistvostIndividuální koučink
Pro Váš spokojený život

Chcete být zamilovaní do svého života? Radovat se ze svých vztahů, pracovat s nadšením, zažívat nová dobrodružství? Zkrátka žít naplno bez kompromisů? Bez ohledu na to, v jaké jste teď situaci, jedna věc zůstává neměnná. Vždy máte a budete mít schopnost změnit svůj život tak, aby byl úžasný a naplňující.
1. Commit
Commit to health coaching - The support of practice leadership and the care team to health coaching is essential to achieve your goal
2. Build
First, choose the right leader for your health coaching program. The leader may be a nurse, nursing supervisor, nurse practitioner or physician.
3. Recruit
Your current staffing model may support the transition of a current staff member into a health coach role. You may also consider recruiting.
4. Start & track
Introduce your clients to the health coach and explain the goals of the program to them so it is easier to implement.
1. Commit
Commit to health coaching - The support of practice leadership and the care team to health coaching is essential to achieve your goal
2. Build
First, choose the right leader for your health coaching program. The leader may be a nurse, nursing supervisor, nurse practitioner or physician.
3. Recruit
Your current staffing model may support the transition of a current staff member into a health coach role. You may also consider recruiting.
4. Start & track
Introduce your clients to the health coach and explain the goals of the program to them so it is easier to implement.

Báječný život
s našimi jednoduchými tipy a podporou

Stagnujete už rok? Půl roku nebo deset let? Uvízli jste v práci, která vás nebaví? Ve vztahu, ve kterém pouze přežíváte? Toužíte po změně a nevíte, kterým směrem se vydat? Potřebujete postrčit? Ať jste ve svém životě v jakékoliv situaci, jedna věc zůstává neměnná. Vždy máte a budete mít jedinečnou schopnost změnit svůj život. A to právě teď.

Všechno začíná vizí a pokračuje návyky. Dobrá zpráva je, že na nic z toho nemusíte být sami. Systém kroků, který používám, Vás vyvede z nejistoty, posílí Vaše sebevědomí a pomůže Vám vydat se správným směrem vpřed.

Báječný život
s našimi jednoduchými tipy a podporou

Uvízli jste v práci, která vás nebaví? Ve vztahu, který vás trápí? Ocitli jste se v situaci, ve které si nevíte rady? Nebo jen nevíte, kterým směrem se vydat a potřebovali byste postrčit? Ať už řešíte vztah, kariérní směřování nebo například vyhoření, jedna věc zůstává neměnná. Vždy máte a budete mít jedinečnou schopnost změnit svůj život. A to právě teď.

Co by se muselo stát ve Vašem nejúspěšnějším roce?Máte zapsáno?

Projděte si prosím následující kroky a ověřte, zda všechno uvedené již děláte. Pokud ne, napište si důležité body na druhou stranu papíru s vizí.
https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/06/mega-1536x1024.jpg
- krok jednaPOZNEJTE PRAVDU O SOBĚ, ZBAVTE SE ILUZÍ A PIŠTE NOVÝ PŘÍBĚH
PROČ? Protože ABRAKADABRA - JAK ŘÍKÁM, TAK TVOŘÍM.

Jsem jedinečný, jsem v pořádku takový, jaký jsem. A to, co chci, je perfektně možné a dosažitelné. Všichni se rodíme jako krásné, dokonalé bytosti plné talentů a darů. Nikdo není hrozný nebo nedostatečný.
Slýchali jste něco jiného? Naučili jste se tomu věřit? Co vám a o vás říkali rodiče? Učitelé? Spolužáci? nemuselo být pravdou. Přijali jste to za své? Podrobte to zkoumání. Věříte všemu, co teď říkají?
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE TO, CO ŘÍKÁTE SAMI SOBĚ.

Nízká sebehodnota a nedůvěra ve splněné sny (opakující se charakteristika většiny mých klientů) pochází z toho "negativního", co jsme kdy slyšeli, co sami sobě denně říkáme a čemu jsme uvěřili: Jsi hrozná, nemožná, nestojíš za nic, ani to nezkoušej, zmiz mi z očí, já se z Tebe zblázním, podívej se na sebe... Tohle nedokážu. To pro mě není dostupné. To je nemožné...

Pojďme změnit žánr ;), přeladit stanici, zpívat si: "jsem tak hezká" a život mě miluje. Všechno je možné. Staré "písničky" pojďme nechat v minulosti. Co říkáte?

Jsem báječná, všechno hraje v můj prospěch, se vším si poradím, mám úžasné vyjednávací schopnosti, jsem laskavá a láskyhodná bytost... jsem skvělý člověk, lidé mě mají rádi a já mám ráda je...

Čím více tohle uslyšíte, tím dříve tomu uvěříte a tím dříve se to stane vaší realitou.
Podobně jako jste dříve xkrát slyšeli něco jiného, čemu jste uvěřili a začali se tím řídit.
Vynechte ze slovníku slova - problém, jsem hrozná, to nedokážu, to nejde, to neumím, to je/bude těžké, určitě to nestihnu, to nezvládnu, bojím se, že...... Když slova pustíte z úst, použijte záchranou brzdu - "BERU ZPĚT"

Protože - Vaše slova ovlivňují nejen vaše pocity, ale i Váš obličej, postoj těla: Lidé, kteří světem chodí s úsměvem a hlavou zdviženou, vyzařují úplně jinou energii, než ti, se svěšenými rameny a ustaranou tváří. A svět na ně jinak reaguje. Chce jim být na blízku. Chce je do kolektivu. Nabízí se jim mnohé příležitosti samy.

Když budu věřit, že nejsem dost dobrá, moje tělo bude zrcadlit můj vnitřní postoj. Nebudu se lidem dívat do očí, nebudu se usmívat. Když si řeknu: bojím se - tělo bude v napětí... nebudu uvolněná, usměvavá. A okolí to vycítí. A bude ostražité, v napětí. To nejsou žádné teorie, to jsou zákony.

Pro inspiraci a zapamatování POZITIVNÍ SEBEMLUVY SI PUSŤTE NÁSLEDUJÍCÍ UKÁZKY 🙂

https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/11/IMG_3701-scaled-1-1536x1024.jpg
- krok 2BUĎTE AUTENTIČTÍ JAKO (VAŠE) KOČKA, NEPŘETVAŘUJTE SE
PROČ? PROTOŽE JAKÉKOLIV ÚSLUŽNOSTI, aby se někdo "nezlobil" SE VÁM HOŘCE NEVYPLATÍ.

Budete uvnitř naštvaní a dřív nebo později se ta zlost někde "vyvalí". A když ne na Vaše okolí, tak pláčem Vašich orgánů a Vaší duše.

Pozorovali jste někdy kočku?

Dělá, co cítí jako správné pro sebe. Jde tam, kam chce jít. Nezdržuje se tam, kde být nechce. Ví přesně, co potřebuje a respektuje samu sebe. A taky hodně spí :D. Prý nejvíc ze všech savců na světě.

Tak i Vy prosím: jezte, když potřebujete jíst. Spěte, když chcete spát. Odejděte, když chcete odejít. Pečujte se o sebe. A nestarejte se o to, co si myslí ostatní.

MĚJTE SVÉ STANDARDY A NEUSTUPUJTE

Proč? Protože, když to neuděláte, tak se nic nezmění. Budete unavení a život se vám bude zdát těžký a nespravedlivý. A to je táááák zbytečné, když stačí začít naslouchat svému vnitřnímu vedení a nedělat to, co si myslím, že BY SE MĚLO UDĚLAT, ale to, co cítím, že chci.

SPOKOJENÁ JÁ = SPOKOJENÉ MÉ OKOLÍ.

Musíš, měla bys, neměla bys, to se dělá a to se nedělá.... versus - ŽIVOT JE BÁJEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ A JÁ MOHU COKOLIV

Autenticita a rovnováha práce, hry a odpočinku je pro radost zásadní. Buďte SVÍ - KOČIČÍ a sledujte změny, které to přináší.
https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/05/battery-306298-1536x1024.png
- krok 3POZNEJTE SVÉ PŘIROZENÉ POTŘEBY A NAPLŇUJTE JE
PROČ? PROTOŽE KDYŽ JE BUDETE ZNÁT A PRAVIDELNĚ NAPLŇOVAT, BUDETE SE CÍTIT SKVĚLE.

Nebudete se cítit vyčerpaní, podráždění, nespokojení, naštvaní... . A když tak jenom chvíli, protože budete mít k dispozici kompas, jak z toho rychle ven.

Podobně jako každá rostlina potřebuje optimální množství světla, vody, vhodnou půdu, vzduch. A jako každé zvíře má své individuální potřeby - prostředí, klima, potravu, druh společenství... Tak i lidé mají své potřeby. Některé máme společné a jiné zcela individuální.

Žádná vaše potřeba není neoprávněná.
Omyl je pouze myslet si, že ostatní mají povinnost je naplňovat.
A nebo, že je mají znát dřív líp než vy.

Slovo nevím je u mě v kanceláři "zakázané" :). Protože SEBEPOZNÁNÍ A PŘIJETÍ ZODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ ŽIVOT A SVÉ POTŘEBY je klíčem ke štěstí.
https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/11/Co-chces-sam-od-sebe-1536x1024.png
- krok 4PŘIJMĚTE ZODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT. CHOPTE SE OTĚŽÍ.
PROČ? PROTOŽE ACTION=SATISFACTION :). A PROTOŽE ÚSPĚŠNÍ LIDÉ JSOU ZKRÁTKA AKTIVNÍ A VESELÍ.

Přijměte zodpovědnost za svoje úspěchy i nezdary.
Za svoje každodenní emocionální rozpoložení.
Za své úžasné vztahy.
Za své nádherné, energií překypující tělo.
Za svou usměvavou tvář.

A začněte dělat kroky k tomu, abyste se opravdu usmívali.
Nastavte si rituály, které k Vašemu štěstí a radosti povedou.
Nečekejte, až se život změní, změňte ho sami.

Každý den dělám další a další skvělá rozhodnutí.
Pokračuji na své báječné cestě životem.
Všechno se mi daří.

CHVALTE SE - denně, často, stále
SOUSTŘEĎTE SE NA DOBRÉ VĚCI
ZAŽÍVEJTE LEGRACI - smějte se sami sobě, berte život s lehkostí
MĚJTE JASNÉ PRIORITY a soustřeďte se na ně
NÁSLEDUJTE SVOU VÁŠEŇ/SVÉ POSLÁNÍ - pokud ho nemáte, najděte ho.
PRACUJTE NA SOBĚ - rozvíjejte se na všech úrovních
NEČEKEJTE, CO VÁM SVĚT DÁ, DÁVEJTE SEBE SVĚTU
BUĎTE VDĚČNÍ - denně
A OČEKÁVEJTE ZÁZRAKY 🙂

Living is giving. Jak říká Tony Robbins.
A smyslem života je osobní zrání a rozvoj duše. Nic jiného než zkušenosti a uvědomění si stejně neodneseme 🙂
KROK 1Osvoboďte se
Poznejte pravdu o sobě. zbavte se iluzí. A pište nový příběh. Proč? Protože ABRAKADABRA "Jak říkám, tak tvořím."
STEP 2Buďte sami sebou
Buďte autentičtí jako kočka. PROČ? Protože jakékoliv úslužnosti, aby se někdo "nezlobil" se vám hořce nevyplatí.
STEP 3Dobíjejte se
Poznejte své přirozené potřeby a naplňujte je. PROČ? Protože jedině tak se budete cítit skvěle.
STEP 4Staňte se závislými na akci
Přijměte zodpovědnost za svoje pocity, stav svého těla, svých vztahů, svého života a konejte! PROČ? Protože ACTION=SATISFACTION :).

Nechte se inspirovat

Pokud jde o trvalý osobní rozvoj, mít po boku profesionálního kouče je jednou z klíčových forem podpory. Nechte si zasílat pravidelné články s inspirací, čtěte inspirující články u mě nebo na jiných portálech nebo se přidejte do podpůrné skupiny. Brzy se tato možnost objeví na mých webových stránkách.

  Kontaktujte mě kdykoliv

  Všichni víme, jak může být život někdy náročný. Nemusíte mít odpovědi na všechny otázky. Jsem tu, abych Vám pomohla.
  Adresa
  Jana Palacha 1671, Pardubice
  Zavolejte mi
  +420 733535501
  Email
  info@veranekvindova.cz