KariéraPracujte chytře, ne těžce

https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2018/01/blog-post-01-img-04-1280x854.jpg

Buďte v souladu s energii, která je všude kolem nás. A příležitosti Vám půjdou naproti. Přitahujte úspěch místo toho, abyste se za ním honili.

Možná jste slyšeli, že všechno kolem nás je energie. Včetně nás samotných. Tam, kde jste v souladu sami se sebou, existuje nejvyšší pravděpodobnost úspěchu. Když malé dítě bude bavit stavět lego, pravděpodobně mu to velmi dobře půjde od ruky. Když ho maminka místo stavění lega bude v dobré víře „nutit“ učit hře na klavír přes jeho „nevášeň“, možná se bude divit, kolik námahy to bude dítě stát, aniž by dosáhlo očekávaného pokroku. Proč? Protože to s ním není v souladu. Není to v souladu s jeho energetickým nastavením. Když něco děláme s odporem, prostě to nemůže dost dobře fungovat.

Být v souladu sám se sebou.

Je něco, co se dnes běžně nevidí. Lidé jsou naučení, že něco musí a hlavně by měli. Ať už to přejímají od svých rodičů, přátel nebo partnerů, pro přirozený úspěch a lehkost bytí je naprosto klíčové vnímat sám sebe a nechat se vést svou intuicí. Být v souladu sám se sebou znamená být v souladu se vším, co je kolem.

Když budete dělat to, co Vás činí šťastnými, budete vyzařovat energii, která přirozeně přitáhne energii stejného druhu k Vám. Když budete sedět za přepážkou na poště a budete se tvářit nevlídně, práce Vám těžko půjde od ruky a lidé na Vaši podmračenou tvář pravděpodobně nebudou reagovat úsměvem.

Když naproti tomu zvednete kotvy z domnělého přístavu bezpečí. Řeknete dost a vydáte se za hlasem svého srdce pracovat jako delegát, protože jste to celý život chtěli, celý vesmír se spojí a příležitost snů na sebe nenechá dlouho čekat. Vzdejte se svého MUSÍM, MĚL BYCH, MĚLA BYCH kvůli ostatním. Slaďte se sami se sebou a s vesmírem.

 

 

Věra Nekvindová

Životní koučka, lektorka a terapeutka. Expertka na odhalení příčiny problému a nalezení řešení. Pracuje s páry, jednotlivci i dětmi. Během hodiny společně s vámi najde cestu k odstranění vašeho problému. Pomáhá v oblasti vztahů, komunikace, kariéry, rodičovství a depresí.