Osobní rozvojŠtěstíÚspěchKdy už konečně budu šťastný?

https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/02/hodnoty-1280x853.png

Čekáte na štěstí? Zdá se vám, že ne a ne ho najít. A když, tak chvilkově? Že jste stále spíš nespokojení a nešťastní. A hlavou se vám honí další seminář? Přednáška, kurz či tisíc dalších věcí?

A co když….

JSTE V POŘÁDKU TAKOVÍ, JACÍ JSTE. A NENÍ POTŘEBA NIC OPRAVOVAT.

Co když – nemusíte číst stovky knih, navštívit dalších dvacet seminářů, a nebo terapií na hlavu… Stačí znát jednoduchá pravidla. Přestat točit volantem tam a sem. Hezky držet kormidlo. Přestat zmateně poletovat životem a pochopit, čí jsem.

Příroda je dokonalá. Jste součástí přírody. Jste dokonalí. Oprašte si zákony přírody a PROSÍM NEKOMPLIKUJTE TO

Máte dojem, že je potřeba něco měnit, opravit? Že nejste tam, kde byste měli/chtěli být? A že je potřeba ve vás něco opravit? Že jste víc smutní než šťastní? Že se Vám nedaří dosahovat svých cílů? Vytvářet harmonické vztahy. Mít úžasnou, skvěle placenou práci? Že stagnujete a všechno by mělo být úplně jinak? OMYL.

Jste naprosto v pořádku, ať už jste v jakémkoliv vztahu, práci nebo bez práce. A nepotřebujete žádné meditace, každodenní zápisy do svých deníků ani miliony seminářů a přednášek apod. Ano, může Vás to těšit, bavit, naplňovat, potom to dělejte, ale není to podmínka a už vůbec ne ZÁRUKA Vašeho štěstí.

Zárukou štěstí je DĚLAT TO, CO MILUJETE.

Bez ohledu na to, co si myslí ostatní. 

Slunce si svítí, jak chce. A je mu jedno, jestli pro jednoho málo a pro druhého moc. Ledňáček loví ryby a příroda nehodnotí, zda je příliš moc aktivní či líný a zrovna dnes neulovil moc ryb. Dostali jste něco do vínku a jako takoví jste v pořádku. Máte své nálady, svá přání. Své proměny v čase, stejně jako semínko, které se za dlouhé roky promění v mohutný strom. Zůstaňte v klidu, usmějte se a čtěte dál.

To, kde právě teď jste, je součást Vašeho životního příběhu a prvním krokem ke štěstí je přijmout sami sebe takové, jací jste a když budete chtít, tak situaci nebo sebe změnit ne proto, že byste MĚLI A Z POCITU VLASTNÍ NEDOSTATEČNOSTI, ale proto, že takhle vás to už prostě nebaví!

„Štěstí je vedlejší produkt aktivity, kterou děláme.“

Dělejte tedy to, co milujete, co vás baví. Proto jste tady na světě.

Věra Nekvindová

Životní koučka, lektorka a terapeutka. Expertka na odhalení příčiny problému a nalezení řešení. Pracuje s páry, jednotlivci i dětmi. Během hodiny společně s vámi najde cestu k odstranění vašeho problému. Pomáhá v oblasti vztahů, komunikace, kariéry, rodičovství a depresí.