KariéraŠtěstíŠtěstí rovná se pokrok

https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/01/mountains-3959204_1920-1280x853.jpg

Všichni jsme slyšeli rčení, že cesta tisíce mil začíná jediným krokem.

Chtěla bych vám poblahopřát k tomu, že jste součástí skupiny lidí, kteří stejně jako já vědí nebo se právě dozvídají, že tajemstvím štěstí číslo jedna není sláva, peníze, svoboda nebo dokonce láska. Je to růst. Je to pokrok. Je to neustálý posun někam.

Ne změna, ale pokrok.

Změna je automatická. Pokrok není.

V letošním roce došlo k mnoha změnám kvůli okolnostem ve vnějším světě, které jsou mimo naši kontrolu.Pokrok je výsledkem vědomého myšlení, rozhodnutí a jednání – a to vše je uvnitř nás.

Navzdory tomu, co se děje ve světě, máte 100% kontrolu nad svým vlastním pokrokem.

Zde je jednoduchý vzorec: Pokrok = Štěstí. Pokud postupujete osobně, profesionálně, emocionálně, duchovně … budete šťastní.

Štěstí pochází z toho, že si stanovíte cíl a postupujete k němu krok za krokem, dokud ho nakonec nedosáhnete. Ať už jde o zlepšení vztahu se svými potomky nebo partnerem. O Vaše zdraví nebo fyzickou kondici. O to být prospěšný více a více lidem a neustále se ve své službě ostatním zlepšovat. Nebo jen o posun k tomu být lepším a lepším člověkem sami pro sebe.

Je ve vašem životě něco, co se bojíte řešit?

Cítíte v tom ohledu nespokojenost, ale stále přešlapujete na místě? Nevěříte si nebo nevíte, jak začít? Na jakou cestu se toužíte dát, ale zdá se, že nikdy nevykročíte? Je to cesta ke špičkovému zdravotnímu stavu, zahájení nového podnikání, obnovení vášně ve vašem vztahu?

Ať je to cokoli, udělejte první krok. Napište mi a já Vám dám tip, jak začít 😉

Ráda vám pomohu na Vaší cestě k tomu dělat, být a vytvářet přesně to, co si přejete.

Žíjte s vášní a naplno!

 

 

Věra Nekvindová

Životní koučka, lektorka a terapeutka. Expertka na odhalení příčiny problému a nalezení řešení. Pracuje s páry, jednotlivci i dětmi. Během hodiny společně s vámi najde cestu k odstranění vašeho problému. Pomáhá v oblasti vztahů, komunikace, kariéry, rodičovství a depresí.