DušeOsobní rozvojVaše situace je výsledkem vašich rozhodnutí

https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2020/10/rozvoj-osobnosti-upravene.jpg

Tam, kde teď ve svém životě jste, jste se dostali svými rozhodnutími.

A každé rozhodnutí má svůj následek. Jste ve svých rozhodnutích svobodní? Ano. Ale následky si často nevyberete. Ty přijdou, ať chcete nebo nechcete. Rozhodli jste se mračit a neudělat nic pro změnu svého života? (a teď se na vás lidi nesmějí a ani vy se nesmějete). Rozhodli jste se dát si zase ráno koblihu, nezazpívat si a nezaběhat (a tělo vám třeba moc nepoděkovalo a nebylo vám do zpěvu?). Rozhodli jste se nezměnit práci, ve které necítíte radost a divíte se, že vám není do smíchu? Rozhodli jste se přestat se věnovat svému partnerskému vztahu a divíte se, že je průměrný a možná hodně neuspokojivý? Dobrá zpráva je:

Svoje rozhodnutí stejně jako výraz tváře můžete KDYKOLIV změnit.

Představte si ledňáčka? Myslíte, že si kňourá a stěžuje na nepřízeň počasí? Nedostatek ryb v řece? Nebo si najde jinou řeku? Myslíte, že letí někam, kam letět nechce? Nebo se řídí instinktem? Znakem nejvyšší inteligence je schopnost se přizpůsobit a následovat svoje vedení.

Vybíráte si mračit se a stěžovat si nebo žasnout nad možnostmi, které se vám nabízí?

Někdy je těžké se usmívat, ano. Ale není to nemožné. Vždy si můžete vybrat. Vaše tvář často instinktivně skočí do výrazu překvapení, lítosti, zlosti. Ale Vy máte schopnost svůj  výraz ve vteřině proměnit. Stejně jako svůj život. Svými rozhodnutími.

Schválně, zkuste si to – TEĎ HNED, USMĚJTE SE 🙂

Přijměte zodpovědnost za:
Za svoje úspěchy i nezdary.
Za každodenní výraz svojí tváře.
Za myšlenky, kterými se zabýváte.
Za slova, která vypouštíte z úst.
Za svoje úžasné nebo náročné vztahy.
Za svoje nádherné, energií překypující tělo.
Za svou úsměvy, slova a myšlenky, které by mohly být otištěné na oblohu :).

Vy rozhodujte, zda si budete stěžovat či radši mlčet a něco pro sebe a druhé dělat.

ANO, PROSÍM TO CO VY MILUJETE 😉

Zda budete druhé a život oceňovat nebo kritizovat. Zda budete dělat, co vás baví, smát se a radovat a nebo smutní, zamračení chodit světem a bát se udělat něco jinak.

Chcete být inspirujícím kladným hrdinou? Nebo zbabělcem, který přešlapuje v bahně porážky? 

Věra Nekvindová

Životní koučka, lektorka a terapeutka. Expertka na odhalení příčiny problému a nalezení řešení. Pracuje s páry, jednotlivci i dětmi. Během hodiny společně s vámi najde cestu k odstranění vašeho problému. Pomáhá v oblasti vztahů, komunikace, kariéry, rodičovství a depresí.