Zdraví„Zázračná“ uzdravení – rakovina

https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2021/03/23916748_10211265376178701_265805257334490612_o-1280x853.jpg

Jaké by to bylo, kdybyste uvěřili, že uzdravení je možné.

S laskavým svolením Zuzanky Pospíšilové sdílím její příspěvek z Facebooku ze dne 1.3.2021:

Drazí a milí, jsem onkologická pacientka a ráda bych s vámi sdílela zázraky ve své léčbě a co mi funguje. Diagnóza zněla rakovina prsu s metastázemi do vaječníků a kostí.

Můj stav byl několik měsíců v loňském roce velice vážný.

Několikrát jsem byla hospitalizovaná, měla bolesti, obrovský otok ruky po velké operaci uzlin, neskutečná únava, zavodnění orgánů, hlavně plic, což mi způsobovalo problémy s dýcháním, dlouhé měsíce jsem škaredě kašlala, měla naběhlé velké uzliny v celém těle a mnohé další…

Pomohlo mi až přijetí 100% zodpovědnosti za můj stav.

Na jednu stranu mě sice deptala představa, že jsem si tuto strašlivou nemoc vytvořila, na druhou stranu mě posilovala naděje, že jsem tedy i tak mocná navrátit si zdraví. Díky učení p. Dispenzi a mnohých dalších jsem se stala pozorovatelem svého života a způsobu uvažování. Učila jsem se myslet líp než se cítím. Toto považuji za mistrovství a klíč k radostnému životu. Rok jsem se o to pokoušela minutu za minutou, den za dnem, měsíc za měsícem.

Neúnavně pracovala a stále pracuji s každou svojí myšlenkou a tím šla do hlubokého sebepoznávání.

Jakmile jsem pronikla k sobě proplakala jsem desítky hodin, ve kterých jsem prosila o odpuštění mnohé lidi a také odpouštěla sama sobě, učila se mít ráda, velkým krokem bylo přijetí Boha a pracovala jsem na své pýše.

Tady velmi doporučuji knihu od S. N. Lazareva Zdraví člověka Projevy pýchy. Toto vše včetně každodenních meditací, práce s dechem, modliteb, propojení se s přírodou mi otevřelo oči a probudilo do života plného laskavosti, vděčnosti a pokory. Přestala jsem žít v pocitovém nedostatku a začala vytvářet hojnost.

Po roce přišel dlouho očekávaný bod zlomu a mé zdraví se začalo rychle, až zázračně zlepšovat. Po celou dobu jsem mela pouze experimentální léčbu a nyní mám biologickou léčbu. Dle výsledků jsou některá rozsáhlá ložiska vyléčená a další se zmenšují.

Jsem v top psychické i fyzické kondici a můj život se celý proměnil….

A moje poselství pro vás zní pracujte na sobě, nořte se do hloubky, buďte velmi pokorní a trpěliví.

Hledání pravdy o sobě a schopnost měnit se přináší neskutečné výsledky.

Dovolte si v mysli vytvořit přenádherný život a tuto vizi pak zhmotněte.

Je to jen na nás. Bůh s námi se všemi.

Věra Nekvindová

Životní koučka, lektorka a terapeutka. Expertka na odhalení příčiny problému a nalezení řešení. Pracuje s páry, jednotlivci i dětmi. Během hodiny společně s vámi najde cestu k odstranění vašeho problému. Pomáhá v oblasti vztahů, komunikace, kariéry, rodičovství a depresí.