https://www.veranekvindova.cz/wp-content/uploads/2017/10/img-blog-post-01-1280x854.jpg

Hodně lidí chce v životě trvalou změnu, například krásnou postavu, harmonický vztah ale většina nechce „trénovat“. Někdo chce být skvělým rodičem, ale nechce se vzdělat. Nechce nic investovat. Pokud chcete trvalou změnu:

Musíte přestat „zkoušet“, musíte se ke změně zavázat.

Většina lidí hledá tu nejjednodušší cestu. Chtějí lepší tělo, vášnivější vztah a často nevědí, jak toho docílit. A i pokud vědí, nedají si čas zjistit dost informací. Nemají dost detailů, aby se mohli posunout. Změny uskutečnit a dodržet. Nedělají totiž změny ve svém vlastním nastavení mysli, ve svých postojích.

Přitom to není tak těžké, jenom to vyžaduje důslednost a vytrvalost.
Zamysleme se nad tím. Každý se někdy přejí :). Každý někdy cítí zlost, smutek, lítost, frustraci. Ne vždy máme vše pod kontrolou. Ale to, co děláme důsledně většinu času, má své výsledky. Máme a můžeme to mít pod kontrolou a zjistit si tak trvalou změnu. A tady je to tajemství.

Cokoliv chcete zlepšit, ujistěte, se že to budete častěji měřit.

Protože žádné velké neúspěchy nebo úspěchy nepřicházejí přes noc. Všechno, co se nám v životě děje je důsledkem malých, každodenních rozhodnutí a aktivit. To v jakém zuboženém stavu je naše tělo například, není výsledkem jedné protančené a propité noci :). Je to výsledkem mnoha a mnoha skutků, zapomenutí cvičit, odložení spánku, odložení péče o sebe. Podobně krize ve vztahu nepřichází přes noc. Je důsledkem častého zapomínání říci Miluji Tě a jiných opakovaných „odložení toho, co je prospěšné“. Naše vytrvalé nepříjemné emocionální rozpoložení je důsledkem ne jedné chyby a situace, ale rozhodnutí nevěnovat se svému rozvoji, neinvestovat do vzdělání a osobního růstu, ale jen reagovat na svět, který se neustále mění a vyžaduje naši pozornost.

Úspěch přichází s malými opakovanými kroky, plánem a měřením progresu.

Dělat správné věci opakovaně, říkat Miluji Tě, zaměřovat se na to, co je nejdůležitější, Vaše tělo, mysl, duch, emoce. Nové návyky, skutky, akce.

Jak zjistit, co je správně?
Když jsme se chtěli něco naučit. Stát se kadeřnicí například, šli jsme do učení. Týdny, měsíce, roky jsme trávili vedle někoho a pod vedením někoho, kdo řemeslo zná a učili se od něho základy i drobné detaily dané činnosti. Cokoliv, co pro nás bylo důležité se naučit, byl běh na dlouhou trať, ne jednodenní záležitost. Dnes lidé nebývají trpěliví. Chtějí výsledky přes noc a ne se zavázat k mistrovství. Málokdy si najdou mentora nebo kouče. Myslí si, že mají všechny odpovědi sami. Něco vyzkouší a když to nefunguje hned, vzdají to a jdou dál.

 

Pokud chcete výjimečný skok ve svém životě, musíte se připravit na vítězství.

Musíte se připravit na proces, který vám umožní trvale růst, trvale si užívat svého života a trvale dosahovat výsledků, které si nastavíte.

Ať už je oblast, kterou chcete změnit jakákoliv, koučink je pro tuto změnu skvělým nástrojem.

Pokud chcete provést první „měření“ 🙂 a nezávaznou analýzu svých očekávání a cílů, vyplňte objednávkový formulář a do textového pole přidejte prosím poznámku – JEN PRO MĚ. A já Vám vyplněný dotazník pošlu v přehledné formě zpět na Váš email, abyste měli svoji současnou situaci před sebou.

S přáním krásných dní plných malých, správných rozhodnutí.
Věra

 

Věra Nekvindová

Životní koučka, lektorka a terapeutka. Expertka na odhalení příčiny problému a nalezení řešení. Pracuje s páry, jednotlivci i dětmi. Během hodiny společně s vámi najde cestu k odstranění vašeho problému. Pomáhá v oblasti vztahů, komunikace, kariéry, rodičovství a depresí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.